Revitalizační intenzivní maska Natucain

Další novinka od Natucain na sebe nenechala dlouho čekat! Objevte revitalizační vlasovou masku pro podporu růstu vlasů Natucain.

Intenzivní vlasová maska ​​pro výživu a obnovu vlasů Natucain odporuje růst vlasů a pomáhá snižovat vypadávání vlasů. Maska ​​obsahuje až 98 % ingrediencí přírodního původu a má regenerační a posilující účinek na vlasové kořínky a vlasy. Receptura proti lámání vlasů zajišťuje, že slabé, poškozené nebo řídnoucí vlasy jsou optimálně zásobeny živinami a tím pádem budou posíleny během každého mytí vlasů. Díky patentovanému složení s MKMS24 a kofeinem maska poskytuje ​​intenzivní péči a hydratuje vlasy.

Revitalizační maska na vlasy Natucain slouží jako doplňková péče k použití s revitalizačním šamponem a kondicionérem pro hloubkovou výživu a regeneraci vlasů. Je zcela veganská, bez obsahu silikonů a sulfátů a složení je z 98 % přírodního původu. Nejlepších výsledků dosáhnete používáním kompletní vlasové péče Natucain. Kompletní péči provádějte v následujícím pořadí: šampon, maska, kondicionér a vlasové tonikum. Efekt tonika na podporu růstu vlasů Natucain umocníte používáním správné péče, která chrání a posiluje nově rostoucí vlasy – přesně k tomuto účelu je maska ​​na vlasy určena.

Po umytí šamponem naneste malé množství produktu do vlhkých vlasů a zapracujte až ke konečkům. Nechte masku na vlasech působit 5 až 10 minut, nebo až 20-30 minut pro intenzivnější regeneraci. Poté důkladně opláchněte a použijte kondicionér Natucain. Masku můžete doporučit i vašim klientům k domácímu použití pro posílení vlasů v rámci tříkrokové rutiny s šamponem a kondicionérem Natucain. Produkty jsou vhodné pro klienty, kteří bojují s vypadáváním vlasů, kteří mají oslabené vlasy a kteří vyhledávají holistické produkty a záleží jim na přírodním čistém složení. Maska je nyní dostupná na našem e-shopu!

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *