Objevte vzdělávací platformu Pulp Riot TV

Vy jste umělec, vlasy jsou vaše plátno, Pulp Riot je vaše barva!

Je barvení vaší vášní a chcete se v tomto oboru nadále vzdělávat? Přinášíme vám skvělý tip na perfektně zpracované vzdělávací videa od značky, která je královnou všech barev – Pulp Riot!

Pulp Riot je jediná řada barev vytvořená skutečnými kadeřníky. Mezi těmi, kteří vytvářejí produkty, a těmi, kteří je používají, neexistuje žádná bariéra. Jedná se o moderní barevné odstíny pro moderní techniky barvení, používané skutečnými umělci.

Pulp Riot TV je vzdělávací platforma, která nabízí spousty online školení a tutoriálů. Videa jsou řazena v kategoriích dle jednotlivých témat. Jistě oceníte rady a doporučení od profesionálních koloristů a také příjemnou délku videí – videa mají totiž kolem 5-10 minut. Videa jsou sice v angličtině, ale i se základní znalostí jazyka je zvládnete pochopit.

Pokud preferujete rychlé tipy a triky, doporučujeme sekci 60 seconds edu, kde najdete rychlé návody, které trvají pouze 1 minutu.

Pro všechny nadšence crazy barvení je zase určena sekce Rainbow Nation, ve které najdete kreativní barevné techniky vysvětleny krok za krokem.

Pro ještě více inspirace nezapomeňte sledovat Instagramový účet @pulpriothair!

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *