Extra lesk a méně krepatění!

Představujeme vám unikátní novinku od švédské veganské značky Maria Nila – třpytivý sprej Shimmer Spray, který dodává lesk a snižuje krepatění!

Maria Nila přichází s dlouho očekávanou novinkou, která potěší profesionální kadeřníky i koncové zákazníky. Shimmer Spray byl vytvořen tak, aby působil luxusně – přesto je vhodný pro každodenní použití, a lze jej aplikovat pro každou příležitost, kdy potřebujete vlasům dodat extra lesk. Maria Nila Shimmer Spray je lehký sprej, který dodává lesk a snižuje krepatění. Lesklé částice jsou extrahovány z kombinace přírodních a syntetických minerálů. Třpytivé částečky zvýrazňují barvu a dodávají vlasům extra lesk a zdravý vzhled.

Shimmer Spray obsahuje komplex Color Guard se slunečnicovým olejem, který chrání vlasy a udržuje jejich barvu. Složení také obsahuje antioxidační vitamin E, který udržuje hydrataci. Díky obsahu extraktu ze slunečnicových semen chrání vlasy před poškozením sluncem a pomáhá udržovat jejich zářivou barvu.

Dobře protřepejte a naneste Shimmer Spray na suché vlasy na závěr vytvořeného stylingu, pro dosažení lesku, který zvýrazňuje barvu a dodává vlasům luxusně zářivý a zdravý vzhled.

Ovocně-květinová vůně obsahuje svěží tóny rebarbory a červeného rybízu a tóny santalového dřeva a grapefruitu.

Maria Nila Shimmer Spray je ideální pro kombinaci s jinými stylingovými produkty, protože neobsahuje fixační složky. Představuje tak nekonečné možnosti využití pro nejrůznější styly a účesy.

Doporučujeme použít Shimmer Spray jako poslední krok stylingu. Shimmer Spray je dostupný ve velkém 300 ml a malém cestovním 100 ml balení. Dostupné na e-shopu New Flag nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *