Objevte limitovanou kolekci taštiček Beauty Bags od Maria Nila a inspirujte se hravými letními účesy

Toto jaro se opět vrací oblíbené kosmetické taštičky Maria Nila. A tentokrát se dvěma novými kamarádkami – s Eco Therapy Revive Beauty Bag a Styling Beauty Bag, která obsahuje pět letních stylingových produktů! Taštičky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu. Jsou perfektní pro uložení v koupelně, a navíc je lze snadno vzít na cesty. Používáním recyklovaných materiálů a klimaticky kompenzovaných obalů se značka Maria Nila vydává správným směrem. Směrem k budoucnosti s ohleduplnou krásou!

Čím jsou taštičky tak výjimečné?

•VYROBENÉ ZE 100 % RECYKLOVANÉ SÍŤOVINY

•RECYKLOVATELNÉ

•ODOLNÉ

•SNADNÉ OČIŠTĚNÍ A PRŮHLEDNÝ DESIGN

•LZE POUŽÍT JAKO PSANÍČKO

•V 7 VESELÝCH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH

•TAŠTIČKY SE STYLINGOVÝMI I PEČUJÍCÍMI PRODUKTY

Taštičky obsahují šampon a kondicionér v malém a cestovním balení příslušné řady. Sedm různých barevných odstínů, podle kterých lze snadno poznat své oblíbené řady Care & Style, ale také taštičku najít v koupelně. Průhledná síťovina vám usnadní najít to, co hledáte, během každodenní rutiny. Přestože v taštičce najdete jak šampon, tak kondicionér běžné velikosti + v cestovní velikosti, je kosmetická taštička velmi prostorná, což znamená, že se do ní vejde téměř vše, co potřebujete. Skvěle se hodí na pláž nebo k bazénu, protože chrání věci před namočením!

MATERIÁL

Síťovina, z které jsou taštičky vyráběny, je vyrobena z rPET, jinými slovy je vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Vzhledem k tomu, že PET je velmi oblíbeným spotřebním materiálem, je jeho recyklace k výrobě nových produktů dobrým způsobem, jak najít nový život pro již vyrobené materiály. Zip je vyroben z kovu, díky čemuž je kosmetická taštička odolná, i když do ní vložíte spoustu věcí.

SUMMER ESSENTIALS BEAUTY BAG

Taštička Summer Essentials Beauty Bag obsahuje pět vybraných stylingových produktů, které se navzájem doplňují, ale zároveň je lze používat i samostatně. Produkty v této stylingové taštičce byly pečlivě vybrány školiteli Maria Nila, aby splňovaly všechny stylingové potřeby během teplejšího počasí, ať už chcete vlasy chránit, texturovat, vyhladit, očistit nebo jim dodat extra objem. Produkty jsou vhodné pro všechny typy vlasů a lze je použít k vytvoření těch nejpopulárnějších účesů pro tuto letní sezónu. Taštička obsahuje: Quick Dry Heat Spray, Ocean Spray, Argan Oil, Cleansing Powder a Power Powder.

Jako doplněk k stylingové taštičce pro letošní léto vybralo vzdělávací oddělení Maria Nila 3 stylové letní účesy , které lze vytvořit pomocí produktů v taštičce, a hodí se ke všem letním událostem.

INSPIRACE NA LETNÍ ÚČESY

Hravý culík

Hravý styling vytvořený variací na klasický culík. Hodí se pro všechny s delšími vlasy. Ideální pro bad hair dny. Je to skvělý, kreativní a hlavně snadný letní účes! Účes vytvoříte pomocí produktů Cleansing Powder, Ocean Spray a Argan Oil.

KUDRNATÁ OFINA

Dodejte přirozeným kudrlinám v ofině definici a přidejte další! Účes je ideální pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy, vlasy s texturou nebo pro ty, kteří se nebojí pohrát si s ofinou! Účes vytvoříte s produkty Quick dry heat spray, Power powder, Ocean Spray a Argan Oil.

PLÁŽOVÝ OBJEM

Vytvořte úžasný objem a flexibilní pohyb. Pro středně dlouhé až dlouhé vlasy. Proměňte účes ze dne na večerní párty snadno a rychle. Použijte produkty Quick dry heat spray, Cleansing Powder, Power powder, Argan Oil a Ocean Spray.

Kosmetické taštičky jsou limitovanou edicí a budou k dostání pouze pro sezónu jaro-léto 2021. Když taštičky dosáhnou konce svého životního cyklu, může se síťovinový materiál znovu vrátit zpátky do výrobního procesu kde bude zpracován do dalšího nového materiálu.

Taštičky jsou skvělou volbou pro vaše zákazníky, kteří hledají ideální letní produkty pro péči a styling. Taštičky jsou dostupné na e-shopu New Flag nebo v případě zájmu můžete kontaktovat svého obchodního zástupce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *