Olaplex No.8: Nová zázračná hydratační a opravující maska

Po několika letech vývoje přichází Olaplex s další revoluční novinkou určenou k ještě intenzivnější obnově vlasů. Navazuje tak na kultovní produkt No.3 Hair Perfector, který zachránil vlasy milionům spokojených zákazníků po celém světe. Novinka Olaplex No.8 Bond Repair Moisture Mask poskytuje vlasům ještě intenzivnější opravu, více lesku, hebkosti a hydratace a to již za pouhých 10 minut!

Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask je koncentrovaná, víceúčelová opravující maska na vlasy 4-v-1. Airless dávkovač umožní precizní dávkování ideálního množství produktu potřebného k tomu, aby vlasy získali více lesku a síly. Maska je ideální pro poškozené vlasy, kterým chybí hydratace, síla a zdravý vzhled.

Složení Olaplex No.8 je nabité těmi nejvhodnějšími hydratačními ingrediencemi. Maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, která má schopnost vázat na sebe vodu, ceramidy které pomáhají uzamknout hydrataci, rostlinné oleje, např. avokádový, rýžový a konopný, také známé pro své hydratační vlastnosti. Nesmí samozřejmě chybět patentovaná látka bisaminopropyl diglycol dimaleate, která obnovuje poškozené disulfidové můstky uvnitř vlasů a poskytuje vlasům hloubkovou regeneraci a obnovu. Složení je zcela veganské a navíc neobsahuje sulfáty, ftaláty, parabeny ani lepek.

Produkt můžete použít v sálonu, jako součást intenzivního ošetření, nebo můžete masku nabídnout zákazníkovi s sebou domů pro domácí použití. Použití je snadné a nezabere zbytečné množství času. Aplikujte na šamponem umyté a vlhké vlasy od jejich poloviny až ke konečkům a pečlivě zapracujte do vlasů. Nechte působit 10 minut. Pečlivě opláchněte. Po použití masky již není nutné použít kondicionér, maska má stejnou hodnotu pH. Maska je určena pro intenzivnější ošetření a kondicionér pro denní použití.

Pro normální vlasy se doporučuje masku používat jednou týdně. Na kudrnaté nebo chemicky ošetřené vlasy, které potřebují více hydratace, lze použít 2-3krát týdne. Pro intenzivní domácí ošetření odporučte zákazníkům, aby používali masku v kombinaci s produkty No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment a No.3 Hair Perfector!

Olaplex No.8 Bond Intense Moisture Mask seženete na e-shopu New Flag nebo přes svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *