Nové odstíny vysokorychlostních tonerů Pulp Riot

Vysokorychlostní High Speed tonery od Pulp Riot kadeřníci milují, protože se vyznačují vysokou pigmentací a výsledky jsou viditelné již po 5 minutách. Nejoblíbenějším tonerem byl doposud odstín Icy, který dokáže vytvořit dokonalou studenou platinovou blond. Značka Pulp Riot navázala na tento úspěch a vytvořila 2 nové odstíny, MOON STONE a PALE PINK, v podobné barevné škále.

MOON STONE má fialový základ, proto je nejlepší pro odstranění nežádoucích světle žlutých podtónů. Poskytuje vlasům téměř metalický až světle fialový odlesk.

PALE PINK s růžovým základem se hodí pro vytváření jemných dětských růžových tónů ve vlasech. Odstín je krásný sám o sobě nebo jako předtónování před aplikací semipermanentních barev pro jejich delší životnost.

Tonery jsou zcela přizpůsobitelné, míchací poměr lze upravit dle vašich požadavků. Tradiční poměr je 1:2 toner k developeru. Ale abyste zpomalili proces a získali ještě větší kontrolu, můžete se také rozhodnout míchat 1: 3 nebo 1: 4 přidáním většího množství developeru (Pulp Riot 6 anebo 10vol). Doporučujeme aplikovat tonery na předem zesvětlené vlasy na úrovni 9-10. Vzhledem k tomu, že tonery Pulp Riot jsou vysokorychlostní a progresivní, uvidíte výsledky za 5 minut nebo méně. Máte také možnost nechat působit až 20 minut pro hlubší a pigmentovanější výsledky.

Tonery mohou být aplikovány na suché nebo vlhké vlasy, což ovlivňuje pigmentaci tak, jak umělci uznají za vhodné. Všechny vysokorychlostní tonery Pulp Riot jsou vzájemně míchatelné – samy o sobě i s permanentní barvou FACTION8. Seženete na e-hopu New Flag nebo přes svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *