Ponořte se do hvězdné oblohy s kolekcí Interstellar od Pulp Riot

Permanentní barvy Pulp Riot Faction8 si zamilovali všichni kreativní kadeřníci po celém světe! Nyní přichází Pulp Riot s novou kolekcí barev Interstellar, která doplňuje barevnou škálu permanentních barev Faction8. Jak už název napovídá, Interstellar je kolekce barev noční oblohy plné zářících hvězd! Objevte nových 8 pastelových odstínů a experimentujte s barvami hvězdné oblohy. Chcete svým klientům představit kreativnější a živější paletu barev, ale zároveň hledáte jemnější verzi semi-permanentních barev? Kolekce Interstellar je určena právě pro vás!

Barvy Interstellar jsou určeny k použití na předem zesvětlených vlasech. Ideální je zesvětlení na úrovni 8-10. S odstíny se můžete hrát a vytvářet vlastní unikátní kombinace, vaší fantazii se meze nekladou. Barvy z kolekce Interstellar můžete kombinovat mezi sebou nebo je můžete smíchat s odstíny celé kolekce Faction8. Máte tolik fantastických možností!

Barvy se snadno aplikují, dokonale drží a poskytují precizní krytí. Míchací poměr je 1 : 1 barva k developeru. Doporučujeme používat Pulp Riot developery 6 nebo 10vol. Doba působení je 35 minut. Pro dosažení nižší penetrace pigmentů do vlasů nechte působit 15 minut. Poté opláchněte a umyjte vlasy šamponem jako obvykle. Tuba obsahuje 57g barvy.

Podívejte se na práci s barvami Interstellar. Demonstruje tvůrce kolekce Doug Theoharis

Kolekce Faction8 probudila moje nadšení pro používání permanentních barev. Při tvorbě kolekce INTERSTELLAR jsem vycházel ze svých kadeřnických zkušeností a cestování po celém světě. Věřím, že vás tato kolekce nakopne a rozvine vaše barvící a kreativní schopnosti.”Doug Theoharis, tvůrce kolekce Interstellar

Kolekci Interstellar od Pulp Riot seženete na e-shopu New Flag nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *