Minimalizujte přenos virů a bakterií s rukavicemi ElephantSkin

Pandemie koronaviru mění náš každodenní život. Běžné aktivity, jako je například nakupování v supermarketu, každodenní cesta do zaměstnání, práce s kolegy v kanceláři či setkávání se s přáteli, již nejsou možné bez určitých omezení. Bezpečnost a hygiena jsou v popředí a jsou hlavním centrem každodenního dění i našich myšlenek. Značka ElephantSkin se staví proti těmto novým každodenním výzvám tím, že minimalizuje přenos virů a bakterií. Dodržujte doporučená hygienická opatření a chraňte se používáním rukavic ElephantSkin!

Každý den se dotýkáme různých povrchů. Či už se jedná o jízdu v MHD nebo nakupování v potravinách, kontaktu s jinými předměty se nelze vyhnout. Značka ElephantSkin proto vyvinula speciální rukavice z organické bavlny, které vám dodají pocit jistoty a bezpečí ve vašem každodenním životě.

Produkty ElephantSkin jsou ošetřené technologií HeiQ VIROBLOCK. Švýcarská firma HeiQ je jedním z předních inovátorů v textilním průmyslu a její semi-odolné textilie pro použití v extrémních podmínkách jsou v současnosti jedny z nejefektivnějších na trhu. Technologie HeiQ VIROBLOCK se vpírá do produktů ElephantSkin. Tato technologie je certifikovaná značkou OEKOTEX, sestává se z udržitelných, recyklovaných složek, je nealergenní a nedráždí pokožku. Antibakteriální a antivirové vlastnosti našich produktů jsou neustále testovány a jejich účinnost je potvrzena renomovanou asociací Hohenstein Textile Institute. (dle norem ISO 18184 a ISO 20743). Molekuly stříbra na povrchu ošetřené rukavice pohlcují viry a bakterie a znemožňují další štěpení buněk. (např. u koronaviru COVID-19)

Rukavice ElephantSkin jsou vyrobené z organické certifikované bavlny. Jsou vhodné pro opakovatelné použití a lze je prát v pračce na 40°C. Antivirový efekt vydrží až 30 pracích cyklů. Použitím rukavic ElephantSkin navíc šetříte životní prostředí, protože 1 pár rukavic ElephantSkin nahradí až 180 párů jednorázových rukavic! Rukavice jsou vhodné pro použití na dotykovém displeji.

Dostupné v černé, šedé a bílé ve velikostech S/M a M/L. Jsou vyrobeny z 96% bavlny a 4% spandexu, díky čemuž skvěle sednou na ruce. Doporučte rukavice i vašim zákazníkům jako skvělou ochranu proti virům a bakteriím.

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *