Sbohem, nehezké odrosty!

Představujeme vám nejoceňovanější produkt v historii vlasové péče – pudr na zakrytí odrostů Color Wow Root Cover Up! Root Cover Up je naprostá jednička na trhu práškových produktů pro zakrytí odrostů a právem získal již několik ocenění jako beauty produkt roku. Pudr maximálně ocení vaši zákazníci doma v době zavřených salonů nebo během období, kdy jsou moc vytíženi a nestíhají zajít do kadeřnictví na barvení.

Pudr Root Cover Up dokáže překrýt šediny, zamaskovat odrosty, prodloužit melírované pramínky a opticky zhustit řídká místa.

Minerální pudr dokonale přilne na vlasech a díky svému voděodolnému složení drží na svém místě i během sportu, spánku nebo při koupání v bazénu. Krytí tak 100% vydrží až do dalšího šamponovaní. Na rozdíl od jiných přípravků (řasenek, sprejů, tužek) s podobným efektem neslepuje vlasy a nezanechává na nich mastný povlak, takže působí maximálně přirozeně. Nemusíte se bát ani stékání či zanechávání fleků. Naopak, díky své konzistenci se dokonale přizpůsobí textuře vlasů a vytvoří přirozený efekt.

Všechny odstíny pudrů obsahují pigmenty odrážející světlo, které podporují přirozený vzhled a dodávají vlasům zdravý lesk bez jejich zatížení. Na výběr je až 8 přírodních odstínů pro uspokojení potřeb co nejvíce zákazníků. Tmavé odstíny překryjí šediny a světlé odrosty, blond odstíny zase hravě zakamuflují tmavé odrosty.

Aplikace je snadná a rychlá a nepotřebujete k ní žádné speciální pomůcky, pracujete pouze s pudrem a štětečkem, který je součástí balení. Pudr se nanáší na suché vlasy. Naberte pudr na štětec a volnou rukou natáhnete vlasy tam, kde chcete pudr aplikovat. Přitlačte štětec k vlasům u kořínků a pokračujte směrem dolů – používejte pouze přímý tah! V případě potřeby aplikujte větší množství pudru. Pro prodloužení melíru použijte boční okraj malého štětce. Přebytečný prášek lehce oprašte širokým koncem štětce. Je to tak snadné!

Color Wow Root Cover Up překrytí odrostů na platinové blond
Color Wow Root Cover Up pro zakrytí šedin
Color Wow Root Cover Up pro opticky hustší vlasy

Objevte tuto novinku na našem e-shopu nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *