Blank Canvas: Připravte si podklad pro další barvení

Stejně jako malíř potřebuje pro umělecké dílo čisté plátno, správný kolorista potřebuje čistý podklad pro dosažení toho nejlepšího barevného výsledku. Připravit podklad před dalším barevným šílenstvím hravě zvládnete díky skvělé novince od Pulp Riot, která odstraní zbytky semi-permanentních a přímých barev. Představujeme vám Blank Canvas!

Odstranění barev za pomoci Blank Canvas je opravdu jednoduché. Jedná se o dosud nejefektivnější a nejšetrnější způsob, jak z vlasů odstranit semi-permanentní barvy Pulp Riot. Produkt se na vlasy snadno aplikuje a celý proces nezabere více jak 30 minut.

Smíchejte 1 díl Blank Canvas s 3 díly developeru (6 nebo 10 Vol.) a aplikuje na oblasti, kde chcete odstranit nežádoucí barvu. Doporučujeme kontrolovat každých 5 minut, dokud nedosáhnete požadovaných výsledků. Neměli byste překročit dobu působení 30 minut.

Blank Canvas čistí vlasy opravdu šetrným způsobem, nemusíte se obávat spálení nebo poškození vlasů. Produkt obsahuje cenné pečující přírodní extrakty z quinoi, aloe vera a arganový olej, které posilují strukturu vlasů a chrání je před poškozením. Díky obsahu sorbitolu produkt poskytuje vlasům během procesu odstraňování barev potřebnou hydrataci.

Podívejte se na použití Blank Canvas v praxi!

Pulp Riot Blank Canvas seženete na e-shopu New Flag nebo prostřednictvím svého obchodního zástupce.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *