Objevte temnou kolekci Raven od Pulp Riot

Pulp Riot představuje 5 nových odstínů semi-permanentních barev. Kolekce se jmenuje RAVEN (v překladu havran) a jak je už z názvu zřejmé, jedná se o temnou kolekci pro kterou jsou charakteristické tmavé, zemité odstíny.

Temné odstíny navrhla koloristka Kasey O´Hara. Inspirací pro vytvoření této kolekce jí byly temné příběhy a její vášeň pro gotiku. Tlumené temné tóny barev se hodí pro všechny kreativní stylisty, kteří hledají nové odstíny pro vytváření jejich barevných fantazií. Tyto odstíny se skvěle hodí na podzim! Co třeba vykouzlit dokonalý temný Halloweensky look? Fantazii se meze nekladou!

Odstíny z kolekce RAVEN působí záhadně a mysticky. Všechny odstíny možno míchat mezi sebou a vytvářet tak originální kreace. Barvy se používají bez vyvíjecí emulze a lze s nimi dosáhnout od intenzivních až po lehké pastelové tóny. Co je nejlepší: vymývají se ze zachováním tónu, což jistě ocení vaši klienti, i vy jako kreativní stylisté.

K dosažení nejlepšího výsledku je důležité vlasy předem dobře připravit, správně používat produkty a dopřát vlasům odpovídající následnou péči. Všechny semi-permanentní barvy
Pulp Riot se používají na vyčištěné suché vlasy. Předtím je nutné odstranit zbytky stylingových přípravků. Barvy se nemíchají s vyvíjecím prostředkem. Pro nejlepší barevný
výsledek použijte semi-permanentní barvy Pulp Riot na odbarvené vlasy.

Doba působení se pohybuje mezi 25 a 40 minutami bez působení tepla. Poté je nutné barvu pečlivě smýt studenou vodou pod vysokým tlakem, bez šamponu. Podle potřeby lze vetřít do délek a konečků kondicionér.


Pro dosažení co nejdelšího barevného efektu by se vlasy neměly umývat nejméně po dobu 2 dnů. Čím méně se vlasy umývají, tím déle vydrží barvy ve vlasech. Používejte suchý šampon pro ochranu barevného efektu!

Je však důležité si uvědomit, že semi-permanentní barvy jsou navrženy tak, aby v průběhu času vybledly. Ale žádný strach! Právě při tomto procesu se barvy od Pulp Riot teprve pořádně uplatní. Rada RAVEN se totiž vymývá do přirozeného odstínu.

Barvy Pulp Riot Raven jsou veganské a netestované na zvířatech. Obsahují výtažek z quinoi, díky kterému jsou po použití vlasy krásně vyživené a hebké. Objevte celou kolekci RAVEN na našem e-shopu!

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *