Zatočte s vypadáváním vlasů jednou provždy!

Vlasové tonikum ve spreji Natucain přichází na pomoc všem, které trápí problémy se ztrátou a slábnutím vlasů. Toto tonikum představuje novou, jedinečnou kombinaci účinných látek vyrobených ze 100% přírodních ingrediencí za pomoci technologie kmenových buněk. Díky svému účinnému složení dokáže stimulovat vlasy u kořínků a umožňuje prodloužit růstovou fázi růstu vlasů.

Růstový cyklus vlasů se dělí na 3 fáze:

  1. anagenní – vlasové vlákno roste aktivně 3-5 let
  2. katagenní – vlasový folikul se zmenšuje, odpojí se od přívodu krve ve vlasové pokožce a tím se postupně přeruší přívod živin do vlasů
  3. telogenní – cyklus končí, vlas se uvolňuje a dochází k vypadávání vlasů

MKMS24 je účinná látka, která je vyrobena ze 100% přírodních složek, jakými jsou čočka, tymián a bambus. Stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní fázi růstu vlasů, což redukuje vypadávání vlasů a vede k většímu růstu. Tuto účinnou látku vyvinula doktorka Stefanie Seyda, která vystudovala medicínu na Oxfordské univerzitě, pracovala jako lékařka a podílela se na vývoji průlomových účinných látek pro kosmetické inovace.

Natucain redukuje padání vlasů až o 90 % a stimuluje jejich růst až o 93 %!

Natucain obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje žádné hormony, silikony, sulfáty ani parabeny. Potěší zejména ty zákazníky, kteří měli v minulosti špatné zkušenosti s jinými produkty proti vypadávání vlasů – při používání Natucain nebyly zaznamenány žádné negativní účinky! První výsledky může klient pozorovat už po 6-8 týdnech pravidelného používání.

Jak se přípravek Natucain používá?

Použití je snadné a nevyžaduje žádnou složitou aplikaci. Během prvního měsíce aplikujte 1ml (= 6 stlačení pumpičky) ráno a večer na místa postižená ztrátou vlasů. Počínaje druhým měsícem aplikujte 1ml pouze 1x denně pro udržení vlasového růstu.

Proč doporučit vašim klientům právě tonikum Natucain?

  • 100% přírodní složení
  • zcela bez hormonů
  • neobsahuje sulfáty, silikony ani parabeny
  • snadná a rychlá aplikace
  • žádné prokázané nežádoucí účinky
  • viditelné výsledky už po 6-8 týdnech pravidelného používání

Objevte přípravek Natucain na našem e-shopu nebo kontaktujte svého obchodního zástupce pro více informací.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *