Tangle Teezer Easy Dry & Go: Novinka pro to nejsnadnější fénování

Nový unikátní kartáč Tangle Teezer Easy Dry & Go představuje dokonalý nástroj pro snadné, a hlavně rychlé fénování vlasů. Při práci s Easy Dry & Go se nemusíte řídit žádnými pravidly: flexibilní štětiny se přizpůsobí vašemu stylu práce pro ten nejlepší finální výsledek.

Patentovaná technologie štětin a jejich jedinečná konfigurace zabezpečují mnohem rychlejší foukání vlasů, díky tomu, že rychleji odvádějí vodu pryč z povrchu vlasů. Štětiny lehce kloužou po vlasech bez jejich tahání a zanechají je lesklé a hebké.

Novým prvkem kartáče Easy Dry & Go jsou vzduchové otvory. Unikátní vzduchové otvory ve střední části kartáče zaručí rychlejší proudění teplého vzduchu směrem k vlasům.

Speciální tvar tohoto kartáče byl navržen tak, aby se postaral o co nejpřirozenější finální vzhled. Zaoblené hrany umožní podchytit poletující vlasy v okolí pěšinky a zároveň pomáhají vlasy nadzvednout a vytvořit objem.

S kartáčem se vám bude snadno pracovat i díky jeho lehké rukojeti, která se příjemně drží v ruce. Foukání s kartáčem Easy Dry & Go je velice rychlé a snadné. Kartáč proto ocení i zákazník, který si doma dokáže vytvořit přirozený účes v průběhu několika minut a nepotřebuje k tomu žádné speciální vybavení. Díky tomu, že použití kartáče není podřízeno žádným pravidlům, si může každý zvolit styl foukání, který mu vyhovuje nejlépe. Existuje nekonečné množství účesů, které lze s touto novinkou vytvořit! Je libo uhlazený vzhled nebo přirozený objem? Fantazii se meze nekladou.

Easy Dry & Go je zatím dostupný ve třech barevných provedeních:

Jet Black
Ocean Blue
Tickled Pink

Seženete na našem e-shopu.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *