Jak přežít karanténu se svou drahou polovičkou?

Už druhý týden jsme všichni nedobrovolně doma. Pro mnohé z nás to znamená trávit více času se svou drahou polovičkou, než jsme byli doposud zvyklí. Nevidíte se už jenom večer, ale ten druhý je odteď všude tam, kam se podíváte. Dělíte se o obývák, pracovnu, koupelnu i WC a je téměř nemožné najít si kousek místa jenom pro sebe. Co je však na téhle nedobrovolné karanténě nejtěžší? Rozhodně sdílení WC! Vybojovat si svou soukromou chvilku na toaletě je umění samo o sobě, ale ten pravý problém nastává v okamžiku, kdy chtě-nechtě zjistíte, že tam před vámi někdo byl. Známe to všichni a v té chvíli si přejeme jenom jediné: mít vlastní záchod 🙂

Poo Pourri však přináší mnohem levnější a praktičtější řešení tohoto problému. Poo Pourri je totiž unikátní toaletní sprej, který eliminuje zápach ještě před tím, než vůbec dostane šanci vzniknout.

Aplikuje se zásadně PŘED vykonáním potřeby na vodní hladinu ve vaší toaletě. Stačí pouze 3 stlačení pumpičky a na hladině se vytvoří ochranný film, který uzamkne všechny pachy a nedovolí jim opustit mísu. Jak snadné! Navíc je Poo Pourri zcela bez alkoholu a syntetických vůní, obsahuje jenom 100% přírodní esenciální oleje. Nemusíte se obávat, je zcela bezpečný pro vás i vaši toaletu. Už žádný zápach, jenom vůně rozkvetlé louky!

Poo Pourri opravdu funguje a zachraňuje vztahy po celém světe! Na e-shopu New Flag na vás čekají 3 druhy toaletních sprejů Poo Pourri:

ORIGINAL CITRUS: svěží vůně bergamotu, citrónové trávy a grapefruitu​

LAVENDER VANILLA: čerstvá květinová vůně levandule se směsí hřejivé vanilky​

ROYAL FLUSH: svěží mužná vůně eukalyptu a máty

Garantujeme vám, že už po prvním použití Poo Pourri vám karanténa ve dvou nepřijde tak hrozná.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *