Základ kadeřnické výbavy: kvalitní kartáč

Všichni se shodneme na tom, že profesionální kadeřník se neobejde bez kvalitních nástrojů. Kvalitní kartáč je bezpochyby jedním z nich. Je nutné vybírat kartáč, se kterým se dobře a snadno pracuje, zároveň je však potřeba dbát na to, aby nástroj neublížil klientovi. Značka Tangle Teezer nabízí opravdu široký výběr kartáčů, které jsou vhodné i pro použití v profesionálních salónech.

1. Základní rozčesání

Pro snadné a efektivní rozčesání vlasů jsou velice vhodné kartáče z řady Wet Detangler. Vhodné jsou zejména pro česání mokrých a vlhkých vlasů, se kterými si hravě poradí bez jakéhokoliv tahání nebo lámání. Ideální pomůcka pro použití po mytí vlasů!

2. Sušení

Pro tepelný styling je nutné zvolit pomůcky, které jsou uzpůsobené pro práci s teplem. Značka Tangle Teezer vytvořila dva typy kartáčů, které jsou vyrobené z odolného materiálu a jsou tím pádem vhodné pro použití v kombinaci s fénem. Na výběr jsou dva druhy: Smoothing Tool a Round Tool.

Smoothing Tool pomáhá snadno a rychle vyfoukat vlasy do rovna. Speciálně umístněné hroty lehce kloužou po vlasech a odvádějí přebytečnou vodu z vlasů, takže sušení netrvá tak dlouho. Vlasy jsou hladké, rovné a lesklé. Smoothing Tool se vyrábí ve variantě Half, určené pro krátké a střední délky a ve variantě Large, vhodné pro dlouhé vlasy.

Round Tool je alternativou kulatého kartáče. Inovativní hroty nadzvednou vlasy přímo u kořínků, s použitím kartáče proto docílíte skutečně nadýchaného objemu. Také se nabízí ve dvou velikostech určených pro různé délky vlasů – Small pro krátké a střední délky a Large pro dlouhé vlasy.

3. Styling

Pro finální styling suchých vlasů má Tangle Teezer připravené dva kartáče: Ultimate Finishing Tool a Back-Combing Brush. Ultimate Finishing Tool má jemné hroty, které lehce rozčesávají a zanechávají vlasy uhlazené a extrémně lesklé. Skvěle se hodí pro tvorbu vyčesaných účesů, pro lehké přidání objemu nebo pro zapracování příčesků.

 Back-Combing Brush je skvělou pomůckou na tupírování a přidávání objemu. Na rozdíl od běžných tupírovacích hřebenů nezpůsobuje lámání a poškození vlasů. Tenké hroty proniknou hluboce do každé sekce a zpětné rozčesání je tak snazší.

Tip: Zákazníci doma ocení praktický Compact Styler, který rozčeše i mokré vlasy a skvěle se hodí pro nošení v kabelce nebo tašce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *