Tipy na vánoční dárky

Hledáte inspiraci na vánoční dárky a stále nic? Sháníte opravdu kvalitní dárek, který najde využití a předčí očekávání? Máme pro vás pár skvělých nápadu na vánoční dárky, z kterých se nebudujete moct rozhodnout a budete je chtít všechny. A nejlépe sami pro sebe.

Milovníci veganské kosmetiky již dobře znají produkty švédské značky Maria Nila, která je známá svou bohatou nabídkou kvalitních přírodních produktů. V jejich nabídce můžete najít smývatelné barvící masky, kompletní péči na vlasy pro všechny typy vlasů až po finální styling. Jako třešničku na dortu jsme si pro vás připravili vánoční balíček, v kterém naleznete produkty z řady Care & Style doplněný o mýdlo na ruce v příjemných vůních. O kompletní nabídce balíčků si můžete přečíst dále zde: Vánoční balíčky Maria Nila.

c&s-holiday-09

Stačí jedno slovo. OLAPLEX – a všichni vědí, o čem je řeč. Jedinečná patentovaná technologie k obnově vlasových staveb byla výhradou profesionálních salónu. Nyní si můžete udělat svojí vlastní salónní péči  v pohodlí domova za pomocí vánočního balíčku, který obsahuje produkty OLAPLEX 3-4-5 a hřeben na mokré vlasy Tangle Teezer Detangler. Chcete vědět vše o nabízeném balíčku? Čtěte zde: Vánoční balíček Olaplex 3 – 4 – 5 & hřeben Tangle Teezer.

Set_OX+TT_cz

Už bylo dost péče o vlasy. Teď jsou na řade korejské plátkové masky na celé tělo od značky Kocostar v limitované vánoční edici. Balení obsahuje celkem 5 skvělých masek, které se postarají kompletně o celé vaše tělo. Chcete vědět, jaké masky se skrývají v tomto balíčku? Dozvíte se zde: Podzimní hydratace – V hlavní roli: Kocostar.

kocis_favorits_holidaypack-1-kopie.png

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *