Vánoční balíček Olaplex 3 – 4 – 5 & hřeben Tangle Teezer

 

Vánoční balíček plný hebkosti

Když se spojí dva bezkonkurenční výrobky, výsledek je vždy perfektní. V tomto případě je řeč o komplexní revoluční péči Olaplex 3 – 4 – 5, určena speciálně k domácímu použití
a hřebenu Tangle Teezer WET DETANGLER. Kombinací těchto dvou unikátních výrobků získáte mimořádně zdravé vlasy plné života. S blížícími se Vánoci nemusíte panikařit nad vymýšlením dárků, balíček je určen pro všechny typy vlasů.

 

set_oxtt_cz.png

 

Olaplex Hair Perfector No. 3 je domácí ošetřující péče obnovuje strukturu poškozeného vlasu
a prodlužuje trvanlivost barvy a je zcela vhodná pro chemicky namáhané vlasy, fénované či žehlené.

Šampon NO.4 BOND MAINTENANCE™ obsahuje mnoho vyživujících a kvalitních složek, mezi které patří panthenol, který vstupuje do vlasů a napomáhá k jejich zesílení a dodá vlasům elasticitu
a odolnost.

Kondicionér NO.5 BOND MAINTENANCE™ v sobě skrývá avokádový a arganový olej, jež pomáhají při zachování barvy a chrání při tepelné úpravě.

Hřebeny Tangle Teezer jsou synonymem pro dokonale rozčesané vlasy bez tahání se stylovým designem z Velké Británie. Hřebeny WET DETANGLER jsou vylepšeny o ergonomickou rukojeť, která okamžitě přiroste k ruce. Hřeben je speciálně navržen tak, aby lehce a rychle proklouzl mokrými i suchými vlasy a zanechaly tak vlasy měkké, lesklé a perfektně rozčesané.

K dostání u obchodních zástupců New Flag.

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *