Podzimní hydratace – V hlavní roli: Kocostar

Kocostar_logo

Podzimní hydratace

Nepříznivé počasí má nejen vliv na naší náladu, ale především na naší pokožku, která je chladným teplotám vystavována a musí ji odolávat. Hydratovat pokožku je nutné během jakéhokoliv ročního období, ale zejména v zimních měsících musíme dbát na její pravidelnou hydrataci, aby se předešlo popraskání a svědění pokožky. Na trhu se nachází široké množství produktů a možností, jak hydratovat své tělo. Otázkou je, jak efektivně a dlouhodobě vyživit pokožku a dostat do ní potřebné vitamíny. Odpověď je téměř jednoduchá – Kocostar! Korejská značka Kocostar má ve své řadě hned několik druhů masek, který vám pomůžou vyřešit tento problém.

Po jakých maskách v zimním období sáhnout? Vyzkoušejte tyto krásky!

Hand Moisture Pack
Maska na ruce

Hand moisture pack

Jedny z hlavních ingrediencí masky na ruce Kocostar je arganový olej a kukui olej, které jemně přilnou k pokožce a pomáhají zklidnit citlivou kůži. Maska poskytuje účinnou úlevu suché, popraskané a zarudlé pokožce, k čemu využívá suroviny, které jsou bezpečné a vhodné pro všechny typy pokožky.

 

Bird’s nest silk fiber mask
Maska na obličej

 

birdnest-silk-fiber-mask-e1541423734772.pngPleťová maska přilne dobře k pleti díky příjemné tkanině s extraktem ze stromu eukalyptu a intenzivně zásobuje obličejové buňky látkami obsaženými v masce. Lehkost a jemnost látkové masky na Vašem obličeji nebudete téměř cítit, a přesto pleť bude regenerovaná a vyčištěná od nečistot, které se během dne usadily na obličeji.

 

Slunečnice
Hydratace & vitalita

 

slunec48dnice.pngSlunečnice jsou plné života, kterou vstřebávají přímo ze slunce. Okvětní lístky slunečnice v podobě masky KOCOSTAR jsou naplněny energií a podporují navrácení vitality a pružnosti pokožky. Díky této masce bude pleť hydratovaná, jemná a plná života

 

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *