PULP RIOT – 2. díl Jak si udržet semi-permanentí barvy PULP RIOT

 

pulpriot-logo

V prvním díle jsme si řekli, jak správně aplikovat semi-permanentní barvy, abychom docílili přesně požadovaného výsledku. Nyní se v
2. díle zaměříme na následnou domácí péči, aby barva na vlasech dlouho vydržela a Vaši klienti si mohli užívat svých barevných výtvorů o něco déle.

Častou otázkou je, za jak dlouho barvy PULP RIOT vyblednout. Semi-permanentí barvy byly navrženy tak, aby dlouho vydržely a postupně se vytrácel. Ne všechny barvy jsou však navrženy totožně. Barviva, která používáme v PULP RIOT, jsou té nejvyšší možné kvality. Zajišťují větší zářivost, trvanlivost a umožňují vyblednutí ve stejném barevném tónu. Po aplikaci jsou vlasy určitou dobu ve fázi největší zářivosti a intenzity a poté se postupně barva z vlasů vytrácí. Světlejší odstíny vydrží až 25 umytí, tmavší až 42 umytí. To, jak dlouho je barva ve fázi největší intenzity a jak rovnoměrné je vytrácení barvy, závisí na dvou faktorech: na aplikaci a následné péči.

Chcete předejít rychlému vymývání barvy?
Chcete-li zabránit nadměrnému vymývání barev již při počáteční aplikaci, nevymývejte barvu šamponem.
•  Smývejte barvu studenou vodou.
•  Dbejte na to, aby byl proud vody pod tlakem.
•  Při smývání vysoce kontrastních barev jako jsou “Noir” či “Lemon“, nebo při nanášení tmavé barvy přímo vedle světlé barvy doporučujeme podržet za asistence druhé osoby světlé (odbarvené) vlasy mimo umyvadlo a nejdříve spláchnout tmavě obarvené vlasy.

 

colorful hair ideas 138214 Pin by Savannah Sikes on Hair Makeup Nails Pinterest
colorful hair ideas 138214 Pin by Savannah Sikes on Hair Makeup Nails Pinterest

 

 

TIP!
Také můžete použít fólii nebo alobal, aby byly barvy oddělené a nedocházelo k jejich vzájemnému dotýkání. Barvy Pulp Riot nepotřebují být aktivovány teplem, alobal pouze slouží k čisté a snadné práci.

 

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *