PULP RIOT – 1. díl Jak na to

pulpriot-logo

 

Výrazné, pestrobarevné a odvážně barvy PULP RIOT nejsou jen letní záležitostí. Stávají se dlouhodobým trendem, který přerůstá v životní styl mnoha lidí. Barvy na vlasy PULP RIOT přišly na náš trh přes velkou louži z USA a našly si zde místo a důvěru v rukách profesionálních kadeřníků, mezi které bezpochyby patří Pavel Filandr. Při své práci nejste limitování, paleta barev je široká, nabízí celkem základních 16 barev, které se dají společně kombinovat a vytvoříte jedinečné odstíny.

5931e3408c95b242c10add58_Pulp Riot - 16 OG Colors - Retina - Web Compressed

Připravili jsme si pro Vás sérii nejčastějších otázek týkajících se kvalitních barev PULP RIOT, které by neměly scházet v žádném salónu, který chce splnit ty nejbarevnější přání svých klientek.

V prvním díle Vám prozradíme tipy na aplikaci PULP RIOT barvy, aby vydržela co nejdéle a Vy jste docílili požadovaného výsledku.

 1. Pulp Riot lze aplikovat přímo z tuby  na čisté a suché vlasy.
 2. Pokud jsou na vlasech zbytky stylingových přípravků, umyjte pro dosažení
  ideálního výsledku vlasy předem šamponem a usušte je.  Nepoužívejte kondicionér.
 3. Pro nejlepší možný výsledek doporučujeme pracovat s oddělenými prameny vlasů maximálně 1,5 cm.
 4. Pro dosažení maximální zářivosti nanášejte přímo na čisté, předem zesvětlené vlasy. Nemíchejte s vyvíječem!
 5. Nedoporučujeme ošetřovat vlasy těsně před barvením kondicionérem, neboť může vytvořit na vlasech vrstvu. Ta poté brání optimálnímu přilnutí barvy na vlasy. Doba působení je 25–40 minut,  bez působení tepla.
 6. Pro dosažení nejlepších barevných výsledků doporučujeme využít celou dobu
  působení.
 7. Poté vlasy opláchněte tekoucí studenou vodu. Použití šamponu není nutné, ale doporučujeme ošetřit konečky vlasů kondicionérem, který uzavře kutikulu vlasu  a barva tak lépe drží.

Po aplikaci barvy  neumývejte vlasy první dva dny po  barvení. Poté umývejte vlasy šamponem bez sulfátů a v ideálním případě studenou vodou až 3x týdně. Můžete taky použít suchý šampon, aby jste prodloužili intervaly mezi mytím vlasů. Šampon vmasírujte do pokožky pouze u kořínků vlasů a nechte opatrně stéct po celých vlasech. Nenanášejte šampon na celou délku vlasů. Tím docílíte delší trvanlivosti barvy.

18199266_675803875939814_6497367720412544670_n

Sdílet:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *